RS2 Carbon ir labākie SNS stiprinājumi rollerslēpēm. Tiem ir plata pēdas platforma, kas dod jūtamu stabilitāti un kontroli. Tāpat kā RS Carbon, tiem ir oglekļa šķiedras slēdža vāciņš un aizkabināma gumijas ļipiņa.

Salomon SNS Pilot RS2 Carbon bindings specification: Rollerski bindings specifications.

Reference: L368190

Salīdzinot ar RS Carbon, RS2 Carbon ir plata pēdas platforma (58,5mm), attiecīgi, tas ļauj slēpotājam stabilāk stāvēt uz slēpes, sajust atgriezenisko saiti un labāk kontrolēt slēpi. Otrkārt, papēža daļai ir pavisam niecīga, un tomēr 1,8mm bieza platforma uz kuras balstās papēdis. Treškārt, Salomon izmantojis īsākas un vieglākas skrūves. Lai arī šie stiprinājumi ir daudz pamatīgāki kā RS Carbon, tie sver tikai 269g (pāris), kas ir tikai 4g vairāk. Attēlos ir izmantoti stiprinājumi ar Atomic logo, tīri ērtības labad. Made in Hungary.

Salomon SNS Pilot RS2 Carbon skate bindings
Salomon SNS Pilot RS2 Carbon skate bindings weight

Manuprāt, šie ir labākie SNS Pilot stiprinājumi kādi ir pieejami. Tiesa, RS2 Carbon vairs neražo un nopirkt tos jau ir pagrūti. Attiecībā uz to piemērotību rollerslēpēm, varu pateikt, ka visas to labās īpašības ir sajūtamas arī uz rolleriem. Vienīgi, esmu dzirdējis, ka platās malas mēdz lūzt, teiksim, nometot rollerus uz asfalta, bet pašam tā nav gadījies. Ja Prolink Access SK stiprinājumiem tas nozīmē nomainīt tikai pēdas daļu, tad RS2 Carbon ir jāmaina paši stiprinājumi.

SNS Pilot konstrukcijas galvenā priekšrocība ir tā, ka tie piestiprinās pie zābaka ar divām asīm (nevis vienu kā NNN), kas minimizē laterālas kustības, ļaujot ļoti precīzi vadīt slēpi, un tiek izmantota tērauda atspere nevis gumijas flexors. Atspere, atšķirībā no flexora, darbojas pilnīgi lineāri.

Salomon SNS Pilot RS2 Carbon skate bindings
Salomon SNS Pilot RS2 Carbon skate bindings weight

RS2 Carbon priekšējā daļa ir pacelta par 8,3mm, bet aizmugures platforma ir 1,8mm augsta. Līdz ar to, salīdzinot ar RS Carbon, zābaka leņķis pret slēpi ir mazliet mazāks. Slēdzim ir ērta gumijas ļipiņa, turklāt to var aizāķēt aiz stiprinājumiem, līdz ar to slēdzis pie vibrācijām būs pilnīgi kluss. Interesanti, ka priekšējā daļa sver tieši tikpat, cik RS Carbon.

RS2 Carbon piestiprinās ar 5 skrūvēm katra un skrūvju vietas ir vienādas visiem Pilot (un Prolink) stiprinājumiem. Šīs skrūves ir īsākas un vieglākas par tām, ko Salomon izmanto citiem stiprinājumiem. Ideāli rollerslēpēm. Tas ļauj rolleru ražotājiem pārdot rollerslēpes ar jau rūpnīcā izurbtiem caurumiem SNS Pilot (un Prolink) stiprinājumiem. Skrūvju kopējais svars ir 23g.

Attēlos var redzēt atšķirības starp RS Carbon un RS2 Carbon.

Salomon SNS Pilot RS and RS2 Carbon skate bindings
Salomon SNS Pilot RS and RS2 Carbon skate bindings

Lai arī vizuāli šie stiprinājumi krietni atšķiras, svara atšķirība ir vien 4 grami uz pāri.

Leave a Reply