Prolink Access SK bindings ir Salomon budžeta stiprinājumi slidsolim. Latvijā laikam retums, bet citur ir atrodami par nedaudz vairāk kā 20 eur. Access SK ir slēpju stiprinājumi, kurus vienlīdz labi var izmantot arī rollerslēpēm.

Salomon Prolink Access SK bindings specifications: https://rollerski.lv/rollerski-bindings-specifications-skate/

  • Reference: 405703
  • Flexor 115
Salomon Prolink Access SK bindings. Weight: 267g (pair).
Salomon Prolink Access SK bindings. Weight: 267g (pair).

Salomon Access SK stiprinājumu svars ir 267 grami, ieskaitot skrūves. Ja neskaita svaru un dīvaino slēdža dizainu, neko sliktu par šiem stiprinājumiem nevaru pateikt. Toties varu paslavēt pēdas un papēža platformu, kas, manuprāt, ir ideāla rollerslēpēm dēļ paplašinājuma pēdas priekšpusē (56mm) un platformas biezuma.

Salomon Prolink Access SK bindings.

Access SK piestiprinās pie slēpes ar 5 skrūvēm, – trīs skrūves tur slēdzi, bet divas pēdas/papēža platformu. Platformu turošās skrūves ir ar konusveida galvām, – slēpēm tas ir ideāli, jo skrūves galvas mazliet iegrims slēpes virspusē, bet rollerslēpju alumīnija rāmī tās pilnībā paliek laukā, tas nozīmē, ka platformai jābūt vismaz tikpat biezai kā skrūves galvai. Access SK stiprinājumiem tā ir, bet diemžēl pārējiem Salomon Prolink stiprinājumiem (Pro un Race) tā nav, jo pēdas platforma ir pārāk plāna, – tajos skrūvi ieskrūvējot pat līdz galam, platforma netiek cieši piestiprināta un skrūves galva paliek virs platformas.

Salomon Prolink Access SK bindings.
Salomon Prolink Access SK bindings. Weight: 267g (pair).

Pēdas/papēža platforma ir ideāli piemērota rollerslēpēm. Tai ir paplašinājums zem pēdas priekšpuses, kas dod lielāku kontroli/vadāmību un tā ir pietiekoši bieza, lai to varētu cieši pievilkt ar skrūvēm ar konusveida galvu. Aizmuguri var saīsināt, ja vajag.

Ja Access SK pēdas platformu sakombinējam ar Race Skate slēdzi, manuprāt, iegūstam pašreiz vislabākos NNN rollerslēpju stiprinājumus.

Ekspluatācija

Nekādu piezīmju nav. Labi, izturīgi stiprinājumi. Komplektā nāk uzlīmes ar ko aizlīmēt skrūvju vietas.

2 Replies to “Salomon Prolink Access SK stiprinājumi”

Leave a Reply